خدمات ما

جرثقیل های سقفی و بالابر


شرکت بهتاو ماشین با تجربه مناسب در زمینه طراحی , ساخت و تولید انواع سیستم های جابجایی مواد و قطعات ، طراحی و ساخت انواع جرثقیل های بازویی، دروازه ای، سقفی ، دیواری و ... با رعایت استانداردهای ساخت اینگونه تجهیزات و همچنین تعمیر, نگهداری و فروش قطعات مستهلک شونده این تجهیزات آماده هرگونه همکاری می باشد .
حیطه فعالیت های ما عبارتند از :
طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی
مشاوره تخصصی در زمینه های جابجایی و انتقال مواد , قطعات و تجهیزات
تامین انواع بالابر و قطعات و لوازم جرثقیل
شرکت بهتاو ماشین با کادری توانمند و با تکیه به دانش فنی، مدیریتی، تکنیکهای طراحی، مهندسی و اجرایی با قیمتی کاملاً رقابتی و کیفیت بسیار بالا محصولات و خدمات خود را ارائه می نماید.

ساخت تجهیزات وسازه های فلزی


امروزه عملیات آهنگری و جوشکاری در اغلب فرآیندهای تولید تجهیزات و سازه های فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. اجرای یک کار با کیفیت و مطلوب با روش های مناسب جوشکاری همراه با استاندارد های موجود از اهمیت بالایی برخوردار است.
شرکت بهتاو ماشین با استفاده از تجهیزات و تکنیک های مختلف جوشکاری وبا کمک استانداردها و دستورالعمل های WPS , PQR تلاش می کند تا تجهیزات و سازه های فلزی با بالاترین کیفیت ، تولید و عرضه گردد.

خردایش و دانه بندی مواد معدنی


طراحی، ساخت ، نصب وراه اندازی تجهيزات خردايش ودانه بندی مواد معدنی شامل :
دستگاه های سنگ شكن (Crushers)
مخروطی ( Cone Crusher )
فكی (Jaw Crusher )
سنگ شكن های ضربه ای VSI HSI &
سرندها (Screen)
فيدرهای ويبره (Vibrating Feeder)
فيدرهاي گريزلی (Grizzly Feeder)
نوارهای نقاله (Belt Conveyor)
حمل كننده های الواتور (Bucket Elevator)
حمل كننده های مارپيچی (Screw Conveyor) و ….
ساخت قطعات مستهلک شونده اين تجهيزات مانند قطعات سايشی (Mantle and Concave) ، قطعات برنزی (Bronze Bearing and Bushing) ، بلبرينگ های كفگرد (Thrust Bearing) ، چرخ دنده های كرانويل و پينيون (Gears) و...

طراحی و ساخت انواع قالب های صنعتی


زمانی که یک قطعه صنعتی نیاز به تولید در تعداد بالا داشته باشد، نیاز است تا از قطعه صنعتی قالب تهیه شود. برای سفارش انواع قالب های صنعتی اولین مرحله ای که انجام می شود طراحی قالب صنعتی است. قالب سازان مدرن برای طراحی دقیق قالب های مدرن صنعتی معمولا از نرم افزار های به روز دنیا استفاده می کنند. پس از اتمام طراحی، با روش های مختلف و بسته به نیاز کارفرما سعی می شود ساخت انواع قالب صنعتی با مواد پلاستیکی و فلزی انجام گیرد

یکی از مهمترین فعالیت های شرکت بهتاو ماشین طراحی و اجرای خطوط خردایش و دانه بندی مواد معدنی Crushing Process Planning می باشد . مسائلی اساسی در ارتباط با طراحی فرآیند خردایش وجود دارد که تاثیر مستقیم بر کیفیت محصول نهایی خواهند داشت . این عوامل و متغیر ها از نوع سنگ یا کانی تا پارامترهای مختلف در تجهیزات خردایش را شامل می شوند .
تمایل عمومی در فرآیند خردایش و دانه بندی و خصوصاً در صنعت تولید شن و ماسه بر دو بخش اصلی است :
راندمان بالا در تولید محصول مورد نیاز(مقادیر واقعی و درست محصول تولید شده)
شکل نهایی محصول (Cubical Shape)
بطور وضوح در تمامی فعالیت های خردایش جهت رسیدن به موارد ذکر شده بهینه ترین حالت در صرف هزینه پیگیری می شود و این دلیلی است که سبب می شود کار طراحی عملیات خردایش سنگ معدن به عنوان بخشی از یک فرآیند معدنی با پیچیدگی همراه گردد و عملاً هر فرآیند خردایش دارای ویژگیهای منحصر به فرد می شود . دلیل این پیچیدگی این واقعیت است که متغیرهای زیادی در این ارتباط وجود دارند که عبارتند از :
ویژگیهای سنگ معدن
طراحی فرآیند خردایش به عنوان مثال تعداد مراحل خردایش
پارامترهای عملکرد تجهیزات خردایش ودانه بندی شامل : سرعت ، ضربه ، تنظیم دهانه خروجی و ... بر روی تجهیزات مورد استفاده
الزامات مورد نیاز محصول نهایی (سنگ معدن خرد شده)
این متغیرها که به آن اشاره شد در نهایت تاثیر مستقیم بر شکل محصول نهایی دارند و بنابراین تاکید اصلی برای رسیدن به شکل مطلوب دانه ها باید بر روی فرآیند خردایش باشد .
کارشناسان این شرکت برای هر آنچه شما نیاز دارید از یک سنگ شکن یا یک فرآیند چند مرحله ای و یا یک تجهیزات کامل خردایش مشاور شما برای طراحی صحیح با بالاترین راندمان و کمترین هزینه خواهند بود . ابتدا با توجه به مکان مورد نظر شما برای نصب تجهیزات و با استفاده از نظرات شما در مورد نوع و سایز مواد اولیه ، مقدار تولید (Capacity ) و سایز محصول نهایی ، نوع و ظرفیت ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز و بهترین و مطلوب ترین شرایط نصب را ارائه می دهند . در این خصوص ابتدا نقشه های اولیه با توجه به لیست تجهیزات ارائه شده و پس از بررسی و تائید نهایی ، نقشه های تکمیلی و نقشه های فونداسیون برای نصب و اجرا تهیه می گردند .
شرکت بهتاو ماشین از ابتدا تا انتهای این مسیر همراه شما خواهد بود .

طراحی و ساخت نمونه اوليه


نمونه سازی به معنای ساختن و ایجاد مصنوعات قابل لمس، در مراحل مختلف روند طراحی و ساخت محصول است و با هدف توسعه و آزمایش ایده ها توسط تیم طراحی و با همکاری کارفرما و کاربران انجام می گیرد. به عبارت دیگر، نمونه سازی، بخشی از فرایند توسعه محصول است که در آن نمونه ی اولیه ی محصول ساخته و آزموده می شود و سپس در صورت نیاز، مجددا اصلاح و بازسازی می شود تا به یک نمونه ی اولیه از محصول و یا نمونه ای قابل ارتقاء از محصول نهایی منجر شود.
طراحي و ساخت نمونه اوليه (Prototype) و تهيه دستورالعمل هاي ساخت جهت توليد انبوه از جمله خدمات شرکت بهتاو ماشین میباشد

طراحی وساخت مدل قطعات


ریخته گری عبارت است از تهیه ذوب از فلز و آلیاژهای فلزی وریختن مذاب دردرون محفظه ای بنام قالب ، بطوریکه پس از انجماد فلز یا آلیاژ مذاب خواص متالورژیکی و مکانیکی مورد نظر و مطلوب در قطعه ایجاد شود. برای تولید قالب اغلب نیازمند جسمی بنام مدل هستیم که بنا به تعریف ، مدل جسمی است شبیه به قطعه ریختگی از جنس مواد شکل پذیر مانند چوب ، فلزات ، پلاستیک ، موم ، فوم ، پلی استر ، گچ و ... به منظور قالبگیری اطراف مدل مخلوطی ماسه ای ریخته شده و پس از خروج مدل، حفره قالب شکل میگیرد. انتخاب جنس مدل به کیفیت مورد نظرقطعه ، تعداد قطعه ، ابعاد قطعه ، فرایند قالبگیری وغیره ... بستگی دارد
از جمله خدمات بهتاو ماشین طراحی وساخت مدل قطعات (Pattern) بصورت دائمی و يا يک بار مصرف و از جنس های مختلف برای استفاده در صنايع ريخته گری میباشد .

ساخت قطعات و تجهيزات مختلف صنعتی


ساخت قطعات و تجهيزات مختلف صنعتی خصوصاً قطعات مربوط به صنايع سيمان ، صنايع نيروگاهی ، صنايع فولاد ،صنايع نفت و پتروشيمی ، صنايع توليد مس ، آلومينيوم و آهن
تعدادی از اين قطعات عبارتند از :
ساخت انواع چرخ دنده های صنعتی در سايزهای مختلف
ساخت پوسته های ياتاقان آسياب های مواد
ساخت انواع فن
ساخت و يا ترميم قطعات مستهلک شونده سنگ شكن های چكشی مثل ديسک های روتور
ساخت و يا ترميم و بازسازی انواع گيربكس (Gearbox)
ساخت انواع زنجير خطوط انتقال مواد
ساخت انواع ايمپلر های (Impeller) كمپرسور از جنس فولاد های خاص (Special Steels)
ساخت قطعات مورد استفاده در پالايشگاه ها مثل انواع كمپرسور ، پوسته های پمپ ، ايمپلر و …
ساخت قطعات مورد استفاده در صنايع نفت مثل كوپلينگ ها ، لوله گير ها و …
ساخت قطعات مورد استفاده در صنايع لوله سازی مثل انواع رولرهای فرم دهی

در این خصوص کارشناسان شرکت ، مشاور شما در زمینه ساخت قطعات معیوب و یا مستهلک شده می باشند . درصورت عدم وجود نقشه های ساخت و مشخصات فیزیکی و مکانیکی قطعات مورد نیاز ، مهندسین شرکت با استفاده از نقطه نظرات مشتری و استفاده از تجهیزات شرکت های خدمات پژوهشی و همچنین تجربه خود در زمینه ساخت قطعات مختلف صنعتی مدارک مورد نیاز برای ساخت قطعه را فراهم کرده و اقدام به تولید آن می نمایند . ما در این خصوص در تمام مراحل ساخت شامل :
تهیه مدارک مورد نیاز برای فرآیند تولید ، مدل سازی ، ریخته گری ، آهنگری ، ماشین کاری ، عملیات حرارتی ، عملیات پوشش و .... در کنار شما خواهیم بود .